3D PROHLÍDKY MATTERPORT


3D virtuální prohlídka Matterport je komplexní prezentace a 3D model prostoru. Virtuální prohlídka nabízí možnost virtuální procházky celým naskenovaným objektem krok za krokem, otáčet model, volit trasu prohlídky, přepínat mezi jednotlivými volbami zobrazení objektu (3D model – Dollhouse, virtuální prohlídka a jednotlivá patra objektu). Virtuální prohlídka dává pocit fyzické přítomnosti v prostoru.

Výborný marketingový nástroj na základě nejmodernější technologie tvorby 3D prohlídek

Nejlepší volba pro prezentaci prostorů potenciálním zákazníkům přímo přes webový prohlížeč

Prostory jsou otevřeny 24 hod. denně, 365 dní v roce

Náskok před konkurencí

Galerie


KDE SE DÁ 3D PROHLÍDKA VYUŽÍT

Virtuální prohlídka poskytuje příležitost ukázat budoucím návštěvníkům interiér objektu. Virtuální prohlídka je nejlepší prezentace a reklama Vašeho objektu a komerčních prostorů. Virtuální prohlídky jsou ideálním řešením pro vizualizace a prohlížení prostoru pro potenciální nové zákazníky. Sebelepší prezentace nemůže nabídnout takovou přehlednost Vašeho objektu, kterou nabízí právě virtuální prohlídka.
Realitní kanceláře
Nemovitosti
Hotely a ubytování
Restaurace, kavárny
Fitness, wellness
Stavební společnosti

VLASTNOSTI 3D PROHLÍDKY MATTERPORT

3D prohlídky Matterport nabízejí následující výstupy: samotná 3D prohlídka – 3D model, foto, 360° panoramy, prezentační video, popisky a komentáře prostoru, rozmístění virtuální prohlídky na Google Maps, půdorys naskenovaného objektu, rozmístění virtuální prohlídky na webu a sociálních sítích.

Prohlídka

3D model „Dollhouse“

Mattertags - informační body

Ve virtuální prohlídce je možné umístit i informační body. Lze vložit popisky, text, komentář, odkazy, foto a videa přímo do 3D prohlídky.

Půdorys

Půdorys naskenovaného objektu ve formátu PNG, SVG a PDF s přesností na 1-2% reality, zobrazuje skutečný stav a rozměry objektu.

Google Street View

Virtuální prohlídky vkládáme do Google Maps, čímž je možné přejít do virtuální prohlídky Vašeho prostoru přímo z ulice, Google Street View.

Jak to probíhá

Naši klienti nemusí mít obavu ohledně termínu dodání 3D virtuálních prohlídek. Jsme tým profesionálů, na jednom projektu u nás může pracovat i více kolegů. Během našeho vývoje byly vyvinuty určité standardy kvality, díky kterým naši zákazníci vždy obdrží 3D virtuální prohlídku v nejlepší kvalitě. Vybudovali jsme dobrý tým, který je schopen pracovat na velkých zakázkách.

Krok 1. Prohlídka objektu

Před zahájením snímání prohlédneme objekt a připravíme pro Vás časový harmonogram.


Krok 2. Smlouva

Po odsouhlasení rozsahu práce, výstupů a ceny, uzavřeme smlouvu.Krok 3. Natáčení

Náš tým natáčí objekt v dobu, která je pro Vás nejvhodnější. Během natáčení neomezujeme provoz personálu a klientů.

Krok 4. Příprava virtuální prohlídky

Připravíme pro Vás virtuální prohlídku za co nejkratší dobu, která byla sjednána (zapsána) ve smlouvě.

Krok 5. Dokončení

Představíme hotový projekt virtuální prohlídky, potom prodiskutujeme další funkce a možnosti, které lze v budoucnu implementovat.

Krok 6. Hotová virtuální prohlídka a výstupy

Obdržíte od nás virtuální prohlídku, veškeré informace a výstupy. Vaše virtuální prohlídka je připravená k použití!

KONTAKT

Po – Ne: 9 – 18

+420 296 330 797